Golflektioner & Instruktörer

Kontakta valfri instruktör nedan för att boka golflektion. Kontakta HGCs reception (tel. 031-551066) om du behöver hjälp med att boka.

Oscar Flatau

Telefonnummer: 0730-38 57 98

E-post: info@flataugolf.com

Hemsida: www.flataugolf.com

Boka lektion med Oscar

Håkan Skärström

Telefonnummer: 0702-11 92 40

E-post: hakan@klubbmakeriet.se

Hemsida: www.klubbmakeriet.se

Boka lektion med Håkan

AnnCatrin Nilsson

Telefonnummer: 0733-84 46 48

E-post: golf@anncatrin.com

Hemsida: www.anncatrin.com

Boka lektion med AnnCatrin

Jan Hallgren

Telefonnummer: 0706- 29 25 90

E-post: jan@hallgrenacademy.com

Hemsida: hallgrenacademy.com

Boka lektion med Jan

Instruktörer Vinter

Stefan Carli

Telefonnummer: 0708-776637

E-post: stefan.carli@pgasweden.com

Costa Peyios

Telefonnummer: 0708-584411

E-post: costa@fgagolf.se

Caroline Skager

Telefonnummer: 0703-039944

E-post: caroline@ccgolf.se

Per Molén

Telefonnummer: 0708-584041

E-post: per@permolen.se

Johan Blixt

Telefonnummer: 0707-32 94 08

E-post: johan.blixt@live.com

Peter Wendel

Telefonnummer: 0704-39 54 59

E-post: peter@wendelgolf.se

Mattias Eklund

Telefonnummer: 0705-16 20 86

E-post: mattias@smartgolf.nu

Matz Eriksson

Telefonnummer: 0707-41 44 91

E-post: info@golfkusten.se

Maria Magnusson

Telefonnummer: 031-88 55 06

E-post: maria@albatrossgolf.se

Rickard Thörnqvist

Telefonnummer: 0708-58 41 99

E-post: rickard@pgasweden.com

Duncan Robinson

Telefonnummer: 0708-58 43 08 ​